fbpx

זימון תור לטיפול במרכז השירות

אנא השאירו לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם לכל המאוחר במהלך יום העסקים הבא לביצוע זימון תור לביקור במרכז השירות:

מלא פרטים

תודה על פנייתך,
נציגינו ייצרו עמך קשר
חדשות מושגים מגזין כתבות רכב מדריך רכב

במכוניות עם 4X4 מתבצעת הנעה של ארבעת הגלגלים (All wheel drive או בקיצור (AWD כלומר כל ארבעת הגלגלים מחוברים למערכת העברת הכוח בניגוד למכוניות אחרות שיש להם רק זוג גלגלים (קדמיים או אחוריים) שאחראים על העברת הכוח. מערכת ההנעה הכפולה מאפשרת להעביר את הכוח ביעילות במיוחד בשבילים לא סלולים וזה מאפשר נסיעה והתקדמות יעילה ונינוחה יותר על דרך לא סלולה. ב CR-V מערכת ה- 4X4 נכנסת לפעולה באופן אוטומטי על תנאי השטח והנהיגה וכך שומר הרכב על יעילות וחסכון.

מעבירה את התנועה מגל הארכובה אל גלי הזיזים. ישנן מכוניות עם שרשרת תזמון וישנן מכוניות עם רצועה. רצועה נדרשת להחלפה על פי שגרת הטיפולים. במכוניות הונדה יש שרשרת תזמון מה שלא דורש החלפה ולכן מוזילה את עלויות ההחזקה של הרכב.

פטנט גאוני של הונדה שהומצא ב 2002 המאפשר ניצול חלל פנים של גובה הרכב להובלת חפצים גבוהים וגדולים. הכיסאות האחוריים מתקפלים גם פנימה כנהוג במכוניות על מנת להגדיל את חלל תא המטען אך גם (!) כלפי מעלה מה שמאפשר חלל פנימי גבוה במקום ספסל נוסעים.

תיבת הילוכים רציפה מאפשרת למנוע לשמור על סיבובי מנוע אופטימליים לפי תנאי הנהיגה, זאת ללא תחושה של העברת הילוכים. בכך גיר רציף מאפשר נסיעה חסכונית יותר והוא מתאים מאד לרוב תנאי הנהיגה. תיבת הילוכים זו מאפשרת חיסכון ניכר בתצרוכת דלק.

זה מתקן שמזרים למנוע כמות אוויר גדולה בלחץ ולכן מאפשר למנוע לייצר יותר כוח מנפח נתון. במנועי טורבו נכנס יותר חמצן לצילינדרים בהשוואה למנועים רגילים ולכן הבערה חזקה יותר ומייצרת יותר לחץ מה שמייצר יותר כוח

כוחות סוס הן יחידות המדידה לבחינת הספק. הספק הוא מכפלת מומנט המנוע בסיבובי המנוע.
הספק גבוה מאפשר האצות מהירות, תחילת נסיעה מהירה מאד, הוא בין היתר זה שאחראי לנתון “מ-0 ל 100 ב X שניות” המפורסם.

כוח X זרוע, המומנט זה הכוח שהמנוע מייצר. אם המומנט גבוה ומתקבל בסיבובי מנוע נמוכים, ההרגשה לנהג היא שתמיד לרכב יש כוח זמין להאיץ, לעקוף וכדומה ללא מאמץ. נהגים המחפשים עוצמה זמינה ברכב צריכים לבחון את סעיף המומנט המירבי במפרט הרכב.

המנוע הוא מה שממיר דלק לאנרגיה קינטית (תנועה סיבובית), תפקידו לייצר מומנט. במנוע מספר צילינדרים, בתוך כל צילינדר יש בוכנה. דלק וחמצן מוזרקים לתוך הבוכנה, בעזרת ניצוץ הם נשרפים ודוחפים את הבוכנה כלפי מטה מה שמייצר כוח או במילים אחרות- מומנט. ככל שהשרפה דוחפת חזק יותר את הבוכנה, כך הרכב מקבל יותר כוח. נפח מנוע גדול יותר יכול לייצר יותר כוח לרכב ולכן רכבים עם נפח גבוה נחשבים חזקים יותר אך המגמה בשנים האחרונות לעבור למנועי טורבו קטנים יותר המסוגלים לייצר בפחות נפח וצילינדרים יותר כוח ולכן נחשבים יעילים יותר. להרחבה ראה מושגים: מומנט, טורבו, כוחות סוס.

כל האלמנטים שמחברים בין גוף הרכב (BODY) לכביש. אלמנטים לדוגמא: מתלים, צמיגים, ג’אנטים, סרנים (אחורי וקדמי), ברקסים, מערכת היגוי.

מהאלמנטים החשובים ברכב, הם מהווים חלק מהשאסי, כלומר חלק שמחבר בין גוף הרכב לכביש. המתלים שומרים על מגע רצוף בין הצמיגים לכביש ומשככים את פני הכביש. הם האחראיים על הנוחות, הבטיחות האקטיבית, אחיזת הכביש וההתנהגות של הרכב. המתלים מסננים את פני הדרך (ספיגת מהמורות, רעשי כביש וכדומה).

Loading...

לנסיעת מבחן

לפגישת ייעוץ
אייקון של טלפון

צור קשר עם נציג

יש להזין שדות חובה.

מלאו את מספר הטלפון והמערכת תחבר אותך
מיידית עם נציג מכירות לתיאום נסיעת מבחן
המספר נקלט בהצלחה
מיד תחוברו!

לפניות בנושא שירות לקוחות הנכם מוזמנים להתקשר

*5789

אייקון של מעטפה

צור קשר

נסיעת מבחן

לחצו כאן לתאום נסיעת מבחן באופן דיגיטלי

 

או מלאו את הפרטים למטה ואנחנו נחזור אליכם בהקדם

יש להזין שדות חובה. שם, טלפון, מייל, ועיר הינם שדות חובה


פרטים אישיים שתמסור ישמשו את "מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ וכן חברות בקבוצת מאיר אשר להן מטרות דומות, עבור כל עניין הקשור והנלווה לרכישת מוצריה ושירותיה, לרבות לצורך ניהול וייעול השירות, לצרכים תפעוליים, שיווקיים וסטטיסטיקה, עיבוד המידע ודיוור ישיר לצורך מטרות אלו. המידע עשוי להיות מועבר לכל גורם חיצוני שימצא לנכון לצורך המטרות המנויות לעיל ובכפוף להוראות כל דין. מובהר כי אין חובה חוקית למסור את המידע ומסירתו תלויה ברצונך".

פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם

       
תודה על פנייתך,
הודעה עברה לטיפול נציגינו
       
תודה על פנייתך,
הודעה עברה לטיפול נציגינו

מוקד מכירות ארצי

*2099

שירות לקוחות "מאיר"

03-9182100