fbpx

זימון תור לטיפול במרכז השירות

אנא השאירו לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם לכל המאוחר במהלך יום העסקים הבא לביצוע זימון תור לביקור במרכז השירות:

מלא פרטים

תודה על פנייתך,
נציגינו ייצרו עמך קשר
חדשות מושגים מגזין כתבות רכב מדריך רכב
06.09.2016

החלפת רכב – יד שנייה או מהחברה?

השוואה בין היתרונות והחסרונות של רכב יד שנייה לעומת רכב חדש מהחברה יכולה לסייע לכל מי שרוצה לשדרג את רמת החיים. הנה כל הפרמטרים שכדאי להביא בחשבון

הדילמה העיקרית של הנהג הממוצע בישראל היא בין רכישת רכב חדש מהחברה, לבין קניית רכב יד שנייה מאדם פרטי. ההחלטה הסופית צריכה להיות תוצאה של שקלול פרמטרים שונים והתייחסות לצרכים הספציפיים של כל נהג בנפרד.

בנוסף, אי אפשר להתעלם מפערי מחירים של עשרות אחוזים בין מכוניות חדשות ורכבים משומשים ולכן התקציב הוא חלק בלתי נפרד ממערכת השיקולים.

רכב חדש: מפרט ובטיחות מול הוצאה כספית גבוהה

היתרונות של מכונית חדשה ברורים. אלו רכבים בלי היסטוריית תאונות, עם מפרט טכני חסכוני ומעודכן ובדרך כלל גם עם צריכת דלק נמוכה בהשוואה לדגמים זהים משנתונים קודמים.

יצרני הרכב משקיעים משאבים רבים בשדרוג הדגמים הקיימים ובחידוש המפרט הטכני. ברכישת רכב חדש הלקוח מקבל אחריות לשנתיים לפחות, אין סיכוי לתקלות מכאניות ועלות האחזקה השוטפת נמוכה בהשוואה לזו שמלווה קניית רכב יד שנייה. חוץ מזה, לרכב חדש יש יתרון בטיחותי כי הוא נדרש לעמוד במבחני ריסוק.

החיסרון של רכב חדש הוא ירידת ערך מהירה. הרכב צפוי לאבד מערכו מיד ברגע שבו תרשמו אותו על שמכם, לכן זו השקעה לטווח ארוך בלבד. אין טעם לקנות רכב חדש לתקופה של מספר חודשים בלבד, כי במקרה כזה דווקא מכונית חדשה תעניק לכם תשואה גבוהה יותר.

רכב משומש: מחיר נמוך מול תחזוקה ובלאי

רכב יד שנייה יהיה מטבע הדברים משומש, אך המחיר שלו צפוי להיות אטרקטיבי ונתון למיקוח. יש עסקאות מצוינות על רכבים משומשים בשוק הפרטי וניתן להשתמש בלוח מודעות מקוון כדי לקבל עדכונים בזמן אמת. רכב יד שנייה מתאים למי שיש לו תקציב מוגבל, לבעלי משפחות שרוצים לצרף רכב נוסף ולמי שאין לו אפשרות לגייס הון עצמי גבוה.

החיסרון העיקרי של רכב משומש הוא אחזקה גבוהה. כל רכב צובר בלאי ושחיקה ובהיבט הבטיחותי הוא לא מסוגל להתמודד עם מכוניות חדשות. חוץ מזה, לא תמיד יש לנו מידע על ההיסטוריה של הרכב ולפעמים אפילו בדיקה במוסך מורשה לא תגלה את כל הנתונים. גם מכירת רכב יד שנייה היא סוגיה מתסכלת שעלולה להימשך על פני מספר חודשים, לעומת טרייד אין על רכב חדש שמבוצע ישירות מול היבואן או הנציגים הרשמיים.

לסיכום, מי שמתכנן להחליף בקרוב את הרכב צריך קודם כל להגדיר את הצרכים הספציפיים שלו ולבדוק אפשרות לתיאום נסיעת מבחן. רכבים חדשים נהנים מיתרון מבחינת איכות, מגוון, מפרט ובטיחות, אך סובלים ממחיר גבוה וירידת ערך. מנגד, רכבים יד שנייה יהיו זולים יותר אך גם יחייבו תחזוקה חודשית יקרה.

Loading...

לנסיעת מבחן

לפגישת ייעוץ
אייקון של טלפון

צור קשר עם נציג

יש להזין שדות חובה.

מלאו את מספר הטלפון והמערכת תחבר אותך
מיידית עם נציג מכירות לתיאום נסיעת מבחן
המספר נקלט בהצלחה
מיד תחוברו!

לפניות בנושא שירות לקוחות הנכם מוזמנים להתקשר

*5789

אייקון של מעטפה

צור קשר

נסיעת מבחן

לחצו כאן לתאום נסיעת מבחן באופן דיגיטלי

 

או מלאו את הפרטים למטה ואנחנו נחזור אליכם בהקדם

יש להזין שדות חובה. שם, טלפון, מייל, ועיר הינם שדות חובה


פרטים אישיים שתמסור ישמשו את "מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ וכן חברות בקבוצת מאיר אשר להן מטרות דומות, עבור כל עניין הקשור והנלווה לרכישת מוצריה ושירותיה, לרבות לצורך ניהול וייעול השירות, לצרכים תפעוליים, שיווקיים וסטטיסטיקה, עיבוד המידע ודיוור ישיר לצורך מטרות אלו. המידע עשוי להיות מועבר לכל גורם חיצוני שימצא לנכון לצורך המטרות המנויות לעיל ובכפוף להוראות כל דין. מובהר כי אין חובה חוקית למסור את המידע ומסירתו תלויה ברצונך".

פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם

       
תודה על פנייתך,
הודעה עברה לטיפול נציגינו
       
תודה על פנייתך,
הודעה עברה לטיפול נציגינו

מוקד מכירות ארצי

*2099

שירות לקוחות "מאיר"

03-9182100