fbpx

זימון תור לטיפול במרכז השירות

אנא השאירו לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם לכל המאוחר במהלך יום העסקים הבא לביצוע זימון תור לביקור במרכז השירות:

מלא פרטים

תודה על פנייתך,
נציגינו ייצרו עמך קשר

מי אנחנו

המורשת המפוארת של הונדה רצופה הצלחות והישגים משמעותיים הן בתחום המוטורי והן בתחום הטכנולוגי. הצלחתה בתחומים אלה תרמה רבות ועדיין תורמת  לביסוס מעמדה בעולם כולו.
תפיסת עולם מלאה של חזון והשראה, הגשמת יעדים ומחויבות להנאה עומדת בבסיס הסיסמא – The Power Of Dreams – הסיסמא האלמותית שמובילה את הונדה ואת קו המחשבה שלה זה שנים רבות.

החברה נוסדה ביפן בשנת 1948 כיצרנית מנועים  חשמליים שהותקנו על אופניים (היא למעשה היתה הראשונה שייצרה כבר אז אופניים חשמליים…). מאז וככל שחלפו השנים, נבנתה הונדה כמותג מבוסס, חדשני ופורץ דרך  בכל הקשור לפיתוח טכנולוגיות, פטנטים ייחודים ומערכות בטיחות. פריצתה קדימה מיקמה אותה כמותג מוביל שחרט על דגלו 3 ערכים מרכזיים: אמינות, ביצועים מרגשים ושמירה על איכות הסביבה.

טכנולוגיה חדשנית חוצת מוצרים

הונדה מגדירה עצמה כחברת הנדסה ומשקיעה משאבים רבים בפיתוח  טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות ביותר. הערך המוסף בתפיסה זו הוא רמת האיכות והאמינות שאין שניה לה בעולם הרכב. הונדה מוכרת בעולם כולו כמותג יפני נחשק הנהנה מקהל עצום של לקוחות נאמנים, בעיקר בשל החדשנות אותה היא מציגה לאורך כל השנים בכל דגם חדש היוצא ממפעליה:

מנועים:

הונדה היא יצרנית המנועים הגדולה בעולם. שמה יצא לה למרחוק בעיקר בשל מנועי המכוניות והאופנועים אך היא  מתמחה ומשקיעה משאבים רבים גם בפיתוח ובייצור מנועים ימיים, מנועי תעשייה, טרקטורונים וגנרטורים.

טכנולוגיית VTEC (תזמון שסתומים משתנה)  של הונדה הוצגה לראשונה בסוף שנות ה-80 .טכנולוגיה זו היא פרי פיתוחה הבלעדי של הונדה ועד היום רשומה כפטנט על שמה. הונדה היתה היצרן הראשון שהכניס לשימוש תזמון שסתומים משתנה במכוניות בייצור סדרתי. מאז הונדה ממשיכה לפתח את טכנולוגיית ה- VTEC ומציגה  משנה לשנה חדשנות טכנולוגית פורצת דרך עם טכנולוגיה זו כאשר הדור האחרון והמתקדם ביותר שלה נקרא i-VTEC והוא מיושם בכל המנועים של הונדה בעולם.

סדרת המנועים Earth Dream Technology  החדשה של הונדה נחשפה לראשונה לפני כשנתיים והיא מיושמת בדגמי הונדה בכל העולם ומייצגת את דור המנועים הבא של הונדה המצהיר על ביצועים יוצאי דופן, צריכת דלק מיטבית, ורמת זיהום אוויר נמוכה ביותר. בזכות מנוע זה, הג’אז החדשה קיבלה את הדירוג המצוין 2 במדד זיהום האוויר הישראלי ונהנית מצריכת דלק חסרת תקדים.

מלכת המסלול
מאז ומעולם נחשבה הונדה למותג רכב ספורטיבי. חווית הנהיגה הספורטיבית וביצועי הנהיגה מהווים אחד
היתרונות המשמעותיים של המותג ואחד ממוקדי המשיכה שלו. שני המרוצים החשובים ביותר בהם הונדה משתתפת הם מרוצי פורמולה 1 (F1) ומרוצי ה- World Touring car Championship) WTCC).

הניצחונות שהיא גורפת במרוצים אלה, נזקפים לזכות פיתוחים טכנולוגיים חדשנים ויוצאי דופן אותם היא מיישמת בדגמי המרוץ ובהמשך מסבה אותם לדגמי מכוניות, אופנועים, טרקטורנים ומכסחות דשא מייצור סדרתי.

הרובוט האנושי הראשון

הונדה נחשבת לחלוצה גם בתחום פיתוח רובוטיקה ובינה מלאכותית. היא הייתה החברה הראשונה שהציגה לעולם את ASIMO – רובוט אנושי הפועל על בסיס בינה מלאכותית, שפותח ונוצר במרכז המחקר של הונדה ונחשב כיום לשגריר הטכנולוגי של החברה.

השמיים הם הגבול

ב-2003 הודיעה הונדה כי הושלם בהצלחה שלב הפיתוח והניסוי של מטוס המנהלים החדש הונדה ג’ט, המצויד במנועי סילון  HF118מתוצרת הונדה. המנוע החדש, היווה ומהווה עדיין פריצת דרך חשובה לחברה ולמערך הפיתוח והייצור שלה

 מותג בעל חוזק עולמי

הונדה מפגינה חוסן וחוזק עולמי לאורך השנים, נתמקד בשנים האחרונות שהיו רצופות הישגים:

  • בסיכום שנת 2015 הונדה שברה שיא ייצור ועברה את רף הייצור השנתי של 5 מיליון רכבים ויותר מ 17 מיליון כלים דו גלגליים מתוצרתה תוך שהיא רושמת גידול של 5% לעומת 2014.. הונדה ג’אז, הנמכרת ביפן כ- Fit, דורגה בשנה זו במקום השני מבין דגמי הרכב הנמכרים ביותר ביפן עם  202,837 מכוניות שנמכרו מדגם זה. ה-CRV הוא רכב הפנאי שטח הנמכר בעולם שנה חמישית ברציפות והונדה סיוויק היא בין עשרת המשפחתיות הנמכרות בעולם.
  • בשנת 2015 הונדה דורגה כיצרנית המכוניות ה-6 בגודלה בעולם והשנייה בגודלה ביפן, בהיקף המכירות.
  • כיום, להונדה 21 מפעלים לייצור ומכוניות וקרוב ל-80 מפעלי ייצור נוספים של גנרטורים, מנועי תעשייה, מנועים ימיים, אופנועים, טרקטורונים, מטוסים, ועוד – הממוקמים בכ-20 מדינות שונות ברחבי העולם. מכוניות הונדה נמכרות בלמעלה מ- 150 מדינות.

 

 

Loading...

לנסיעת מבחן

לפגישת ייעוץ
אייקון של טלפון

צור קשר עם נציג

יש להזין שדות חובה.

מלאו את מספר הטלפון והמערכת תחבר אותך
מיידית עם נציג מכירות לתיאום נסיעת מבחן
המספר נקלט בהצלחה
מיד תחוברו!

לפניות בנושא שירות לקוחות הנכם מוזמנים להתקשר

*5789

אייקון של מעטפה

צור קשר

נסיעת מבחן

לחצו כאן לתאום נסיעת מבחן באופן דיגיטלי

 

או מלאו את הפרטים למטה ואנחנו נחזור אליכם בהקדם

יש להזין שדות חובה. שם, טלפון, מייל, ועיר הינם שדות חובה


פרטים אישיים שתמסור ישמשו את "מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ וכן חברות בקבוצת מאיר אשר להן מטרות דומות, עבור כל עניין הקשור והנלווה לרכישת מוצריה ושירותיה, לרבות לצורך ניהול וייעול השירות, לצרכים תפעוליים, שיווקיים וסטטיסטיקה, עיבוד המידע ודיוור ישיר לצורך מטרות אלו. המידע עשוי להיות מועבר לכל גורם חיצוני שימצא לנכון לצורך המטרות המנויות לעיל ובכפוף להוראות כל דין. מובהר כי אין חובה חוקית למסור את המידע ומסירתו תלויה ברצונך".

פרטייך נשלחו בהצלחה!
אנו נחזור אלייך בהקדם

       
תודה על פנייתך,
הודעה עברה לטיפול נציגינו
       
תודה על פנייתך,
הודעה עברה לטיפול נציגינו

מוקד מכירות ארצי

*2099

שירות לקוחות "מאיר"

03-9182100